Всесвітній день здоровя щорічно відзначається 7 квітня. Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети. Саме цей день прийнято відзначати у міжнародному масштабі як Всесвітній день здоров’я.


/Files/images/здоровя.jpg

/Files/images/мова 1.jpg
/Files/images/0небесна.jpg
20 лютого згідно із указом Президента України №69/2015 "Про вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" відзначається День Героїв Небесної Сотні. Вшановуючи пам'ять Героїв України, бібліотека підготувала книжкову ілюстративну виставку під назвою "Майдан - живі скрижалі історії"

/Files/images/0.майдан.jpg


Ми закликаємо всіх сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною. Далеко не кожній людині випадає така честь, щоб сприяти втіленню кращих сподівань. А сприяння, активне сприяння в цьому - є єдина причина, по якій здійснюється це велике таїнство, дане нам Богом. Адже погодьтеся: не важливо, пливемо ми за течією чи проти, але важливо - на краще або гірше, і важливо, що рухаємося, і рухаємося по милості Божій.

/Files/images/2.сотня.jpg


/Files/images/1. дарування.jpg

Дуже вдячні користувачці нашої бібліотеки Ірині Павловій

за подаровані книги!

/Files/images/дарування.jpg

Бібліотекарями Турійської публічної бібліотеки

організовано виставку

з нагоди річниці від дня народження Лесі Українки,

видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки.

/Files/images/виставка до Лесі.jpg

Новини

Календар

Попередня Березень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031