• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Семінар бібліотечних працівників на тему:"Публічна бібліотека: модернізація в контексті часу".

Семінар бібліотечних працівників на тему:"Публічна бібліотека: модернізація в контексті часу".

2021-07-26

/Files/images/семінвар Бобли.jpg

23 липня в бібліотеці - філії села Бобли відбувся семінар бібліотечних працівників на тему:"Публічна бібліотека: модернізація в контексті часу". До заходу приєдналися бібліотекарі усіх бібліотек-філій, головний спеціаліст Мірчук І.І., директорка публічної бібліотеки Поліщук І.А., Боблівський сільський староста Пащук Р.

Данилюк Юлія, бібліотекар бібліотеки-філії села Бобли провела для гостей семінару екскурсію під час якої розповіла цікаві факти про свою бібліотеку і село Бобли.

Продовжила семінар директорка публічної бібліотеки Поліщук І.А, із виступом "Публічна бібліотека в контексті вимог сьогодення" і надала практичні поради бібліотекарям бібліотек-філій.

Більш детально зупинилися на питанні для обговорення "Сучасний бібліотекар: традиційна та інноваційна діяльність в роботі з дитячим користувачем", а саме бібліотекарі сіл Кульчин, Дуліби та Мокрець розповіли про діяльність своїх бібліотек-філій.

Також під час семінару відбувся майстер-клас "Український оберіг своїми руками" для юних користувачів бібліотеки-філії села Бобли. Бібліотекар Турійської публічної бібліотеки А. Шемейко провела по виготовленні ляльки мотанки та майстриня Софія Ковальчук із виробів з соломки.

Аніматори Турійського міського будинку культури подарували незабутнє свято дітям села Бобли.

/Files/images/1Бобли.jpg

/Files/images/2Бобли.jpg

/Files/images/4Бобли.jpg

/Files/images/5Бобли.jpg

/Files/images/6Бобли.jpg


/Files/images/7Бобли.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi