Підсумки проведення районного конкурсу «Ми діти твої, Україно»

2020-09-02

/Files/images/переможці.jpg

ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕКТОР КУЛЬТУРИ

Н А К А З

25.08.2020 № 26

Турійськ

Про підсумки проведення районного

конкурсу «Ми діти твої, Україно»

З метою залучення підростаючого покоління до творчості, виявлення юних обдарувань, створення читацької аудиторії, заохочення користувачів бібліотек до читання в центральній районній бібліотеці з 12 по 20 серпня 2020 року відбувся районний конкурс «Ми діти твої, Україно» (далі - конкурс).

Конкурс відбувався дистанційно.

У конкурсному змаганні взяли участь 22 учасники. Конкурс проводився у трьох номінаціях: І номінація – діти віком від 5 до 7 років включно, ІІ номінація – діти віком від 8 до 14 років, ІІІ номінація – авторський вірш.

У І-й номінації І місце присуджено Данилюк Ангеліні, користувачу бібліотеки-філії с. Бобли, ІІ місце Кручкевич Анні, жительці с. Туричани, ІІІ місце Гут Катерині, користувачу Турійської РДБ.

За рішенням журі в ІІ-й номінації: І місце розділили Тлучкевич Ліза, користувач бібліотеки-філії с. Кульчин та Яцюра Софія, користувач бібліотеки-філії с. Селець, ІІ місце розділили Бурковська Владислава, користувач бібліотеки-філії с. Дольськ та Гаць Юлія, користувач бібліотеки-філії Новий Двір, ІІІ місце розділили Голощук Настя, користувач бібліотеки-філії с. Свинарин та Гончарук Іван, користувач бібліотеки-філії с. Тагачин.

В ІІІ-й номінації І місце посів Мірчук Серафим, користувач бібліотеки-філії с. Овлочин.

Журі відмітило активізацію творчої ініціативи та високий творчий рівень в представлених на конкурс роботах. Роботи конкурсантів відзначені оригінальністю творчого рішення, національною свідомістю юних патріотів країни, любов'ю до рідного краю.

Під час конкурсу було виявлено деякі недоліки, а саме: не вказано авторів віршів та технічні недоліки роботи в комп’ютерних програмах. Бібліотеки-філії сіл Соловичі, Озеряни, Радовичі, Туропин не взяли участі в районному конкурсі.

Виходячи з вищевикладеного:

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами, дипломами сектору культури райдержадміністрації та призами переможців конкурсу згідно списку, що додається.

2. Директору районної централізованої бібліотечної системи (Ірина Поліщук) постійно надавати методичну та практичну допомогу бібліотечним закладам району по удосконаленню та впровадженню інноваційних форм бібліотечної роботи.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Завідувач сектору Інна МІРЧУК

Ірина Поліщук 301 68

Додаток

до наказу сектору

культури райдержадміністрації

від 25.08.2020 № 26

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ районного

конкурсу «Ми діти твої, Україно»

І номінація діти віком від 5 до 7 років включно

І місце Данилюк Ангеліні, користувачу бібліотеки-філії с. Бобли

ІІ місце Кручкевич Анні, жительці с. Туричани

ІІІ місце Гут Катерині, користувачу Турійської РДБ

ІІ номінація діти віком від 8 до 14 років

І місце Тлучкевич Ліза, користувач бібліотеки-філії с. Кульчин, Яцюра Софія, користувачка бібліотеки-філії с. Селець

ІІ місце Бурковська Владислава, користувачка бібліотеки-філії с. Дольськ, Гаць Юлія, користувачка бібліотеки-філії Новий Двір

ІІІ місце Голощук Настя, користувачка бібліотеки-філії с. Свинарин, Гончарук Іван, користувач бібліотеки-філії с. Тагачин

ІІІ номінація – авторський вірш

І місце Мірчук Серафим, користувач бібліотеки-філії с. Овлочин

Кiлькiсть переглядiв: 318

Коментарi