Закриття Всеукраїнського тижня дитячого читання

2018-03-30

/Files/images/колаж.png

Щороку у весняні дні дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. Як свято - Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратило свого значення, але й набуло особливого змісту для кожного учасника, від дворічного малюка, який пробує книжку «на зуб», до солідних «живих» класиків дитячої літератури.

«Читання – ось найкраще навчання» - так стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Закриття Тижня дитячого читання відбулося переглядом мультфільмів. До нашої книгозбірні завітали учні 1-Б класу опорного закладу «НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія» смт. Турійськ , а на завершення усі разом зробили фото на згадку «Нас єднає мудрість книг».

Любі хлопчики й дівчатка! Закінчився тиждень, але не закінчується зустріч з книгою. Читайте, хай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоч однієї сторінки з нової книги. Читайте, любіть і бережіть книги.

Ми Вам хочемо побажати

Книг багато прочитати.

Книги навчать нас, любі діти,

Наш рідний край любити,

Рідну землю боронити,

Для свого народу жити.

Кiлькiсть переглядiв: 217

Коментарi