Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

2013-10-01

/Files/images/День бібліотек 2.JPG

В приміщенні читального залу Турійської центральної бібліотеки відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, в яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Семенчук, голова районної ради Ольга Черен, начальник відділу культур райдержадміністрації Наталія Сільванович, директор Турійської ЦБС Лілія Барилюк та працівники бібліотечної системи району.

Наталія Семенчук привітала присутніх з професійним святом підкреслюючи важливість їх праці в розвитку людини, як особистості та суспільства в цілому, а також зазначила , що Президент України Віктор Янукович високо цінує вашу відданість справі збереження друкованого слова - невгасимого джерела мудрості і досвіду, який насичує людство, духовно збагачує і надихає на самовдосконалення.

Кращих бібліотекарів Турійщини було нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної ради та грамотами відділу культури РДА.

Оскільки в читальному залі зібрався суто жіночий колектив, музичні вітання подарувала чоловіча частина ансамблю народної музики «Сузір`я».

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi